تابلو لاسوگاسی

تابلو لاس وگاسی

تابلو لاسوگاسی

با گسترش دستگاه ها در حوزه تابلوسازی و گسترش انواع تابلوها، تابلو حروف برجسته لاسوگاسی یا لاتریت یا لامپی به علت جلوه های نوری و بصری باعث جلب توجه بیشتر مشتریان می گردد و در شب نمای بی نظیری را ایجاد می کنند. تابلوهایی لاسوگاسی که برای اولین بار در شهر لاس وگاس ایالت متحده به نمایش درآمده اند، در گذشته در کشور رواج داشتند اما بعد از صنعتی شدن سیستم تابلوسازی از رده خارج شدند. اما امروزه با توجه به اینکه دوره مدرنیته در کشور ما مورد استقبال واقع شده است و در میان صدها تابلو کاملا ًمشخص و قابل تشخیص می باشد و آن قدر خاص هستند که در ذهن ماندگار می گردد.


ساخت تابلو حروف برجسته لاسوگاسی

در تابلوهای حروف برجسته لاسوگاسی، حروف از جنس فلزات می باشند که توسط دستگاه های صنعتی لیزر و سی ان سی برش و توسط دستگاه های خم صنعتی به شکل، طرح و اندازه مورد نظر خمیده می گردد و توسط رنگ های کوره ای، رروغنی یا الکترواستاتیک به رنگ مورد نظر در می آیند. حروف خمیده شده نیاز به یک صفحه برای قرارگیری لامپ های SMD و LED درون حروف دارند. این صفحه نیز که از جنس فلز لبه می باشد ابتدا مجدداً توسط دستگاه های برش بر اساس محیط حرف خمیده شده برش می خورد و توسط دستگاه جوش لیزر به حروف لبه متصل می گردد.

جهت نورپردازی حروف، سوراخ هایی بر روی صفحه لحاظ می گردد تا سیم کشی لامپ ها در پشت تابلو صورت گیرد. لامپ ها لحاظ شده در این تابلوها عموماً از نوع  LEDهای فلامنتی حبابی که به لامپ های ادیسونی نیز معروف است هستند که علاوه بر مصرف برق پایین در رنگ های مختلف ارائه می گردد. رنگ آمیزی توسط لامپ ها باعث جذابیت دو چندان این تابلو ها می گردد.

تابلو های لاسوگاسی در دو قالب مطرح می گردد در حالت اول صفحه به لبه پایینی جوش داده می شود و لامپ ها در میان لبه کار قرار می گیرد اما در حالت دوم صفحه در لبه بالایی حروف جوش داده می شود و قسمت رویه با لبه هم سطح می گردد و لامپ ها در این حالت فرم برجسته می گیرند که میزان جذابیت را بیشتر می کند و نمای بیشتری دارد.

مزایای تابلو لاسوگاسی

از جمله مزیت های این نوع از تابلو ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بر اساس طرح خاص و متفاوت تابلو های لاسوگاسی امکان جذب بسیار بالایی از مخاطبان را امکان پذیر می کند.
 • سبک نورپردازی خاص تابلو لاسوگاسی باعث می‌شود که نسبت به تابلوهای عادی حروف برجسته، دارای زرق و برق و درخشندگی بیشتری باشند.
 • به دلیل نورانی بودن امکان دیده شدن از مسافت‌های طولانی را دارا است.
 • در مقابل شرایط جوی مثل باد، باران، تابش آفتاب و گرد و خاک مقاومت خوبی دارد.
 • قابلیت بازیافت دارد و به محیط زیست آسیب نمی‌زند.
 • با توجه به متمایز بودن از انواع تابلوهای تبلیغاتی قابلیت ماندگاری طولانی‌تری در ذهن مخاطب دارد.
 • لامپ‌های به کار رفته در این مدل تابلوها عموما LED بوده و کم‌مصرف هستند، بنابراین استفاده از این تابلوها هزینه مصرف برق چندانی نخواهد داشت.
 • امکان دیده شدن در مراکز فروشگاهی، پاساژهای تجاری و خیابان‌های شلوغ تجاری، با استفاده از تابلو های لاس وگاسی بیشتر است.
 • امکان استفاده از این تابلوها در دکوراسیون داخلی نیز وجود دارد، بنابراین کارایی آنها منحصر به تابلو مغازه یا نصب بیرون از مغازه و واحد تجاری نیست.
 • این تابلوها اگر با گذشت زمان دچار فرسودگی و کهنگی شوند نیز همچنان حالت نوستالژیک و زیبای خود را حفظ می‌کنند.
 • امکان ساخت تابلو به صورت حروف‌های ترکیبی یا به‌هم پیوسته وجود دارد.

قیمت تابلو لاسوگاسی

قیمت در انواع تابلو های لاسوگاسی بر اساس نوع سفارش، ابعاد، اندازه و طرح مورنظر شما متفاوت خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت انواع تابلو تنها کافیست با مشاوران مجموعه عرفان تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button