لایت باکس لوگو

لوگو باکس

لایت باکس لوگو

در هر حوزه ای از فعالیت برای شناخته شدن نیاز به لوگو حس می گردد. لوگو در حقیقت هویت یک مجموعه می باشد و باعث در خاطر ماندن یک برند می گردد . نمایش تنها یک لوگو به جای یک تابلو بزرگ علاوه بر اینکه باعث جذب مخاطبین بیشتری می گردد با توجه به اینکه در فرم لوگو طراحی می گردد از حالت همیشگیی شکل های هندسی منظم خارج می گردد .

مراحل ساخت لایت باکس لوگو

در مرحله اول طرح لوگو توسط طراحان ایده پردازی می شود و با استفاده از دستگاه های دیجیتال بر روی متریال بک لایت چاپ می شود. سپس فریم قاب با استفاده از متریال آلمینیوم یا چنلیوم ساخته می شود  و به علت اینکه در این مدل از تابلو های لایت باکس هیچ نظم خاصی در قاب وجود ندارد متریال توسط دستگاه های خم با توجه به لوگو شکل دهی می گردد. دو لایه ورق پلکسی گلاس برای پشت و روی کار توسط دستگاه های لیزر برش زده می شود که ورق زیری برای نورپردازی و ورق رویی برای نگه داری بک لایت استفاده می شود. در زیر کار برای نور پردازی از  مهتابی ها و SMD استفاده می شود که البته SMD ها به علت مصرف برق کمتر و عمر طولانی تر اولویت محسوب می شوند.

نصب لایت باکس لوگو

لایت باکس لوگو به صورت آویز، استند یا دیواری قابل نصب می باشد.

نصب به صورت آویز: جهت  نصب آویز نیاز به دو نگه دارنده سقفی و دو نگه دارنده لایت باکس و مفتول یا لوله ارتباطی می باشد.

نصب به صورت دیواری: نصب این لایت باکس به دیوار بسیار ساده بوده و هم میتوان به صورت یک تابلو با استفاده از دو عدد پیچ یا میخ آن را روی دیوار آویز نمود. همچنین میتوان ابتدا لبه های جلویی لایت باکس را باز کرده درون پروفیل ها شیاری قرار دارد که از هر نقطه از این شیار میتوانید برای پیچ کردن تابلو به دیوار استفاده کرد.

مزایای لوگو باکس

ازجمله مزیت های این نوع از لایت باکس میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جذابیت خاص و امکان ارائه با شکل منحصر به فرد
  • کاهش هزینه تولید
  • امکان نصب در فضای بیرون و داخل
  • نیاز به فضای کم برای نصب
  • مصرف برق پایین

قیمت لایت باکس لوگو

قیمت لایت باکس لوگو بسته به شکل و ابعاد و اندازه لوگو های گوناگون متفاوت است. توصیه می شود جهت دریافت قیمت این نوع از لایت باکس با مشاوران عرفان لایت باکس تماس حاصل نموده و پس از دریافت مشاوره های لازم از قیمت ساخت لوگو باکس خود اطلاع حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button