لایت باکس مگنتی

لایت باکس آهنربایی

لایت باکس مگنتی

همواره در حوزه تبلیغات شرکت ها و مجموعه هایی هستند که مدام نیاز به تغییر و تعویض تصاویر تبلیغاتی خود دارند. لایت باکس مگنتی یک از انواع لایت باکس های فضای داخلی می باشد که به علت سادگی استفاده از آن و تعویض تصاویر در بین مصرف کنندگان از محبوبیت خاصی برخوردار است .

مراحل ساخت لایت باکس مگنتی یا آهنربایی

لایت باکس مگنتی یا لایت باکس آهنربایی دارای یک قاب آلومینیومی است که پشت آن توسط ورق ام دی اف پوشانده می شود تا محل قرار گیری چاپ و همچنین محل قرارگیری لامپ های SMD با ولتاژ ۱۲ولت باشد.

طرح بر روی متریال بک لایت با استفاده از دستگاه های لارج فرمت چاپ شده و سپس بر روی آن برای محافظت از چاپ یک لایه پلکسی شفاف که توسط یک لایه نازک نوار مگنت مغناطیسی که روی لبه مات شده پلکسی قرار گرفته است به فریم قاب متصل می شود.

نصب لایت باکس مگنتی

به طورکلی میتوان گفت تابلو های لایت باکس مغناطیسی به دو صورت دیواری و آویزان نصب می گردد. در حالت آویزان تابلو توسط مفتول در حالت معلق و لوله در حالت ثابت با استفاده از دو پایه نگهدارنده به سقف متصل می گردد. مفتول یا لوله ها از سقف نیز با استفاده از دو پایه نگهدارنده به سقف پیچ می شود.

در حالت دیواری نصب بسیار ساده می باشد و تابلو با استفاده از دو پیچ یا میخ روی دیوار آویزان می گردد.

مزایای لایت باکس مگنتی

ازجمله مزایای بی شمار این نوع از لایت باکس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نصب آسان: نصب این نوع از لایت باکس بسیار ساده است.
  • امکان تعویض طرح آسان: به سبب امکان آسان در تعویض طرح ها بیشتر مناسب جهت استفاده در فروشگاه ها، مراکز آموزشی، مراکز خرید برای نمایش محصولات و اطلاع رسانی می باشد.
  • مصرف برق پایین: به سبب استفاده از SMD های 12 ولت که به کمک ترانس برق شهری را به 12 ولت تبدیل می کند دارای مصرف برق بسیار پایینی می باشد.
  • ضخامت کم و وزن کم: با توجه به اتصال پلکسی با استفاده از آهنربا به فریم ضخامت این تابلو ها به حداقل رسیده است و باعث امکان استفاده این تابلوها در فضای داخلی شده است و به همین جهت امکان جذب مخاطبین بیشتری را فراهم می آورد.
  • نور یکنواخت: به سبب چاپ طرح بر روی بک لایت پخش نور یکنواخت باعث انعکاس زیبا و خیره کننده در این نوع لایت باکس شده است.

قیمت لایت باکس مگنتی

قیمت لایت باکس مگنتی یا مغناطیسی بسته ابعاد و اندازه مورد نظر شما متفاوت است. جهت دریافت قیمت روز انواع لایت باکس با کارشناسان عرفان لایت باکس به عنوان برترین و بزرگترین مجموعه ارائه دهنده انواع لایت باکس تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button