لایت باکس ام دی اف

لایت باکس MDF

لایت باکس ام دی اف

در دنیای تبلیغات امروز همگام سازی تبلیغات با دکوراسیون مجموعه از چشم مخاطبین پنهان نمی ماند. در فضاهایی که از دکوراسیون چوب استفاده شده است، بدون شک تابلو لایت باکس ام دی اف یکی از بهترین انتخاب ها برای تبلیغات خواهد بود.

لایت باکس های چوبی با ظاهری مدرنی که به محیط می دهند همانند لایت باکس های دیگر دارای ضخامت های متفاوت و متریال های متنوع برگرفته از چوب هستند که برای فضاهای مختلف تعریف شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

مراحل ساخت لایت باکس ام دی اف

در لایت باکس چوبی همانند سایر تابلوهای تبلیغاتی گام اول طراحی و چاپ طرح مورد نظر با استفاده از دستگاه های لارج فرمت بر روی بک لایت می باشد. گام دوم تهیه قاب می باشد که قاب تابلو با استفاده از MDF در کارهای سبک و در کارهای خاص از انواع مختلف چوب ساخته می شود. صفحه زیرین کار نیز MDF است که از آن با هدف نورپردازی استفاده می شود. نورپردازی با استفاده از لامپ های مهتابی،LED  و SMD انجام می شود که در این میان SMDها به علت مصرف برق کمتر و عمر طولانی تر در اولویت هستند. بر روی طرح چاپ شده یک لایه پلکسی گلس برای حفاظت از چاپ قرار می گیرد.

مزایای لایت باکس MDF

از جمله مزایای بی شمار این نوع از لایت باکس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای قابلیت اجرا در سایزها و اشکال گوناگون
  • قیمت مناسب و به صرفه از نظر اقتصادی
  • اجرای سریع و با دقت زیاد
  • جذابیت و مدرنیته
  • امکان تعویض تصویر تابلو لایت باکس ام دی اف به سادگی میسر بوده و نیاز به ابزار خاصی ندارد

قیمت لایت باکس ام دی اف

قیمت انواع لایت باکس ام دی اف وابسته به قیمت چوب ام دی اف می باشد. ابعاد و اندازه تابلو و همچنین طراحی طرح موردنظر نیز از سایر عوامل تأثیرگذار در قیمت هستند. کارشناسان مجموعه عرفان لایت باکس آماده ارائه انواع خدمات مشاوره و پشتیبانی جهت انتخاب و خرید لایت باکس موردنظر شما عزیزان هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیست با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button