لایت باکس چرخشی

لایت باکس گردان

لایت باکس چرخشی

تبلیغات همواره در تمام دوره ها از اهمیت بسزائی برخورار بوده است. معرفی محصولات جدید و نمایش برند سبب جذب مشتری بیشتر می گردد. روش های تبلیعاتی که قابلیت دیده شدن از تمام زوایا را برای مخاطبین مقدور می سازد، باعث می شود که امکان نادیده گرفته شدن تبلیغات توسط مخاطبین از بین رود. در این میان لایت باکس های چرخشی یا همان گردان این نیاز حوزه تبلیغات را تأمین نموده است.

تابلوهای لایت باکس دورانی دو رو می باشند که هر رویه می تواند شامل تبلیغات مختص به خود یا مشابه باشد. این تابلوها به وسیله موتور و گیربکس به چرخش در می آیند و امکان دیده شدن در 360 درجه را دارا هستند. جهت جلوگیری از حرکت اضافه توسط عوامل محیطی و خارجی مانند باد و … فشار موتور کنترل می گردد. میزان سرعت حرکت نیز با استفاده از بوکس و باد تنظیم می شود.

مراحل ساخت لایت باکس چرخشی

طرح در تابلو لایت باکس گردان بر روی متریال بک لایت چاپ می گردد و توسط فریم که با توجه به شکل آن با استفاده از آلمینیوم یا چنلیوم ساخته می گردد احاطه می شود.

نصب لایت باکس دورانی

انواع نصب تابلو لایت باکس دورانی به صورت آویزان، دیواری یا استندی می باشد. در حالت آویزان موتور در قسمت بالا قرار می گیرد و تابلو از قسمت بالا به موتور متصل می گردد .

در حالت دیواری پایه 3 وجهی بر روی دیوار پیچ می گردد و قاب اصلی از دو وجه بالا و پایین به پایه متصل می شود.

در حالت استند تابلو لایت باکس دارای یک پایه می باشد که موتور داخل آن قرار دارد و تابلو از مرکز پایینی به آن متصل میگردد.

موارد کابرد لایت باکس چرخشی

از جمله موارد کاربرد این نوع از تابلوهای لایت باکس میتوان به استفاده از آن ها در

  • سر درب مغازه ها و نمایندگی ها
  • نشان دادن محصولات و برند های جدید فروشگاه ها و فضاهای تجاری عمومی همچون: ترمینال ها و متروها
  • جهت شناسایی و معرفی بخش های مختلف شرکت های خصوصی همچون: آژانس های مسافرتی و مراکز آموزشی

و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

قیمت لایت باکس چرخشی

بسته به نوع سفارش لایت باکس چرخشی موردنظر شما قیمت در ساخت این نوع از تابلو ها متفاوت خواهد بود. جهت دریافت قیمت این نوع از لایت باکس تنها کافیست با کارشناسان مجموعه عرفان لایت باکس به عنوان برترین شرکت تولیدکننده و سازنده انواع لایت باکس تماس حاصل نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button